top of page
mapa-prazskeho-metra-1974.jpg

PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

Zajímá vás, jak by naše vzájemná spolupráce v reálu vypadala? Tak právě pro vás jsem sepsal tohoto stručného průvodce – abyste věděli, do čeho se mnou eventuálně jdete. 

pes-u-pc.jpg

1

PRŮZKUM POKRADMU

Úvodní fáze. Vy mi budete říkat, co ode mě chcete, a já vám budu odpovídat, jestli to je z mé strany proveditelné a za jakých podmínek. Pokud se shodneme, že áno, přejdeme k…

2

DOTAŽENÍ ŠROUBŮ

… které můžeme dát jak formou osobního sedánku, tak prostřednictvím videocallu. Každopádně v tomto bodě se už konkrétně dohodneme, co že za práci to u mě objednáváte, v jakém množství, kdy ji vykonám a za jaký peníz. 

mechanik.jpg
agent.jpg

3

SMLOUVY, RAZÍTKA A PODPISY

Nejsem ďábel ani StB, ale stejně budu trvat na tom, abyste podepsali a naše spolupráce tak získala oficiální punc. Navíc pro případ, že se – nedej bože – někde něco podělá, je vždy fajn mít v ruce nějaký ten papír.

4

REALIZACE

V této suverénně nejdelší etapě už bude jenom na mně, abych naplnil vaše očekávání a nezklamal do mě vloženou důvěru. Zmobilizuji tým, vybraným kolegům rozešlu zadání a společně pro vás začneme vytvářet hodnoty. Ale vy můžete být – minimálně pro teď – v klidu. Tahle fáze se totiž v drtivé většině případů odehrává jen u nás.

copywriterka-2.jpg
starsi-muz-s-darkem.jpg

5

PŘEDÁNÍ HOTOVÉHO DÍLA

A tahle fáze se vás týká naopak hodně. Finální výtvory vám předám přesně tak, jak jsme se na začátku domluvili. Školení můžu odprezentovat online, či live, publikační kalendář a texty vám pošlu elektronickou cestou. A pokud by vám to náhodou přišlo poškrábaný, tak vše zdarma vyčistím, doladím. Moje dílo = můj servis.

6

ZVEŘEJNĚNÍ HOTOVÉHO DÍLA

A jdeme do finále! Vše, co jsem pro vás připravil, spatřuje světlo světa. Reklamní články předám do domluvených médií, texty na váš web nahodí váš ajťák. Ale věřte, že udělám maximum pro to, aby to měl co nejjednodušší.

zena-s-novinami.jpg
sampanske.jpg

7

BILANCOVÁNÍ

Dámy jsou načančané, pány škrtí motýlek, decentní osvětlení svítí a skleničky cinkají. Naši spolupráci po jejím skončení shrneme, řekneme si, co se nám povedlo, co bychom na základě čerstvě získaných zkušeností udělali příště jinak, a pak se rozloučíme. Ne definitivně doufám…

Každopádně se rozlučte s touto stránkou – jste totiž na konci. Kam teď chcete pokračovat dál?

A

B

C

bottom of page